
Daciana Sârbu, fosta soție a lui Victor Ponta, și-a refăcut viața după divorțul care a pus capăt unei căsnicii de aproape două decenii. Dacă fostul premier s-a afișat deja public alături de noua lui parteneră, Cristina Petrovici, acum a venit rândul Dacianei să apară în compania unui alt bărbat, alături de care pare pregătită să înceapă un nou capitol.
Daciana Sârbu, alături de un nou partener
Într-o postare pe Facebook Stories, Daciana Sârbu s-a afișat cu un bărbat care pare mai tânăr decât ea, în timp ce aceștia priveau în zare. O altă poză îi înfățișează pe cei doi bucurându-se de șampanie. Tot ce știm despre el este că îl cheamă Alex Ghionea, este înalt, are o statură atletică și un tatuaj pe mâna dreaptă.
Victor Ponta are și el o nouă iubită după divorț
După despărțirea oficializată la începutul acestui an de Daciana Sârbu, cu care a fost căsătorit timp de 19 ani, Victor Ponta a apărut pentru prima dată în public alături de o nouă parteneră. Fostul premier, în vârstă de 52 de ani, a participat la evenimentul „Ziua Regelui”, organizat la Arenele BNR de către Ambasada Marii Britanii, unde a fost surprins ținând de mână o femeie elegantă și discretă.
Noua iubită a politicianului este Cristina Petrovici, o profesionistă cunoscută în lumea sportului, mai ales în domeniul golfului. Originară din Cluj-Napoca, ea a coordonat ani la rând evenimente sportive majore la BT Arena, iar ulterior a lucrat în Dubai, în cadrul Emirates Golf Federation.
sursa: romaniatv.net




